IQUU, expert in technische outsourcing, verandert van naam en gaat voortaan verder als Daenens Outsourcing. De naamsverandering is een volgende stap binnen de grotere strategie van Group Daenens om een volledige HR-partner te zijn.
Daenens Outsourcing wil zijn positie en aandeel in de markt verder versterken en inspelen op de groeiende vraag naar flexibele technische profielen. IQUU werd in 2018 opgericht door Group Daenens van CEO Nico Daenens en bleef al die tijd onder de oorspronkelijke naam opereren. De keuze om nu als Daenens Outsourcing verder te gaan is een nieuwe stap.
Blijvende vraag
De vraag naar technische outsourcing blijft toenemen, ondanks de onzekere marktomstandigheden in sommige
sectoren. Daenens Outsourcing biedt bedrijven snelle en flexibele ondersteuning aan met gespecialiseerde technici in elektromechanica,
mechaniek, elektriciteit, lassen en montage. “Onze focus blijft dezelfde: bedrijven op lange termijn helpen met
de flexibiliteit voor uitdagingen op korte termijn,” luidt de boodschap.
Nieuwe tendens
“We merken een duidelijke verschuiving in de sector,” zegt Loes Hantson, directeur operations en sales van Daenens Outsourcing. “Bedrijven willen nog steeds op lange termijn samenwerken, maar we werken nu nog meer samen op basis van projecten. Dringende technische expertise kunnen aanbieden is erg cruciaal. Onze oplossing? Snel inzetbare techniekers die op korte termijn impact maken, zonder de vaste kosten en risico’s van een lange aanwerving. Door de herstructureringen die we zien in diverse sectoren zal de nood aan ad-hoc ondersteuning en gespecialiseerde technici alleen maar toenemen.”
De bedrijvengroep van Nico Daenens bestaat uit een aantal grote en middelgrote dienstenchequeondernemingen, een sociaal secretariaat, outsourcing van technici, interimkantoren, een opleidingscentrum, communicatietools en een planningsapp.
De HR-Groep telt meer dan 17.500 medewerkers.