KDL verkozen tot transporteur van het jaar Kris De Leeneer werd verkozen tot transporteur van het jaar. Foto: if

KDL verkozen tot transporteur van het jaar

Distributie- en transportbedrijf KDL- Kris De Leeneer is uitgeroepen tot transporteur van het jaar. Eigenaar Kris De Leeneer en zijn team haalden het van vijf andere genomineerden.

Het verhaal van Kris De Leeneer (55), afkomstig uit Stekene, begint zo’n kwarteeuw geleden toen hij in een zotte bui besliste om een klein transportbedrijfje met twee vrachtwagens over te nemen.

Lees ook: Transportbedrijf KDL Kris De Leeneer vervoert koekjes zonder uitstoot: “Eerste elektrische Scania-truck rijdt in Lokeren”

De aftandse vrachtwagens werden snel vervangen en in 2006 nam De Leeneer zijn intrek in een magazijn in Lebbeke, om in 2013 alweer te verhuizen naar een nieuwbouw in Dendermonde. Tien jaar later liet hij een gloednieuw gebouw optrekken langs de E17 in Lokeren, met een magazijn van 10.000 vierkante meter en 28 meter hoog.

“Bij KDL blijven we ons inzetten voor voortdurende innovatie en het verminderen van onze milieu-impact”, zegt eigenaar Kris De Leeneer, die voor zijn activiteiten een beroep doet op een vloot van ruim 95 vrachtwagens. “De verkiezing tot transporteur van het jaar is een bewijs van de toewijding, het harde werk en de inzet van ons geweldig team dat elke dag alles geeft om een vlotte, betrouwbare en efficiënte transportservice te garanderen.”