Schermafbeelding 2025-04-14 om 16.22.15

Welke werkgever wil jong talent wegkapen?

Er woedt nog steeds een hevige strijd tussen bedrijven om de crème de la crème van de studenten als eerste een arbeidscontract onder de neus te schuiven. Voor het jonge talent is het niet evident om op het juiste voorstel in te gaan. Vandaar dat de studenten via een wedstrijd zelf op zoek gaan naar de beste werkgever.

UHasselt Students’ Employer Award 2025 is de naam van de eretitel die op 14 mei plechtig zal worden uitgereikt. Dan vindt het slotgala plaats van een wedstrijd die een team van ondernemende studenten aan de UHasselt (richting Handelsingenieur) heeft opgezet.

“We merken dat bedrijven er steeds meer op gebrand zijn om jong talent binnen te halen”, zegt Il Theuwissen, één van de initiatiefnemers. “De concurrentie om studenten al in een vroeg stadium te kunnen warm maken voor hun project, is dan ook heel hevig. Bedrijven hebben er alle belang bij om zich bij afstuderende studenten te profileren als een aantrekkelijke werkgever. En daar willen wij hen de kans voor geven met de organisatie van onze competitie.”

Bedrijven die de award willen binnenhalen, dienen zich eerst te registreren, waarna een selectieprocedure in gang wordt gezet. De finalisten mogen zich presenteren met een filmpje, beursstand, interview via podcast, enzovoort, om uiteindelijk op het slotevenement (op 14 mei in de UHasselt) het finale verdict te vernemen: dé grote winnaar van de UHasselt Students’ Employer Award 2025!

Meer inforamtie en inschrijvingen: volg deze link!