Berghoff interieor

“Jouw klanten zijn de prospects van collega-ondernemers”

Hilde Rutten van Berghoff Belgium kent de voordelen van netwerken, en laat dan ook geen moment onbenut om zelf bedrijven samen te brengen die nieuwe business willen genereren. Zo heeft ze maandag en dinsdag in haar eigen bedrijfsgebouw een mini-beurs opgezet, waar aanbieders van interieur-artikelen zich kunnen presenteren aan klanten en aan andere professionals met een aanvullend aanbod.

Berghoff & Friends Interior, zo werd het netwerkevent voor de interieurbranche gedoopt. Maandag en dinsdag komen er professionele aanbieders samen die alle mogelijke gebruiksvoorwerpen en materialen presenteren aan collega-ondernemers en hun klanten. Er zijn bedrijven aanwezig in de interieurinrichting, bouwindustrie, tuinhandel, keukenbouw, decoratie, elektro, enzovoort.

“We willen een inspirerende omgeving creëren om duurzame samenwerkingen te bevorderen”, legt Hilde Rutten uit. “Het concept is eenvoudig, maar doeltreffend: de klant van de ene leverancier is de prospect van de andere. Door bedrijven en professionals samen te brengen, creëren we een platform waar waardevolle connecties ontstaan en innovatie centraal staat.”

De belangstelling is groot. “Klopt, een onverhoopt succes. Bijna iedereen die we aangesproken hebben, wil meedoen. We denken nu al aan een volgende editie, die nog groter zal opgevat worden.

De beurs loopt maandag en dinsdag van 10 tot 20 uur en is toegankelijk voor professionele bezoekers en hun genodigden.