Papier verfrommelen faillissement Foto: Pexels

Dozijn Kempense ondernemingen failliet: van schilder tot handel in airsoftwapens

De ondernemingsrechtbank van Antwerpen, afdeling Turnhout, heeft tijdens de zitting van 24 maart 2025 twaalf faillissementen uitgesproken. Het overzicht dient om schuldeisers de kans te bieden een vordering in te dienen.

Zo valt op de Diestseweg in Geel het doek over de cv Schilderwerken Puttenaers. Het vonnis volgde na dagvaarding. Ook de vennoot, zaakvoerder Mario Puttenaers is failliet. De dossiers komen in handen van curator Tom Vandecruys. Nog in Geel is op de Brugweg de bv AED-Projects failliet na het neerleggen van de boeken. De firma voerde elektrotechnische installatiewerken uit. Verreyt en Van Bourgognie zijn de curatoren.

De bv Care4air was gevestigd op de Steenweg op Hoogstraten in Merksplas en was gespecialiseerd in airconditioning. De bv The Climate Factory had ook de Steenweg op Hoogstraten als vestigingsadres. De boeken werden neergelegd. Katty Somers treedt in beide dossiers op als curator.

Turnhout

De bv BE Tielcon, Patersstraat in Turnhout, verzorgde de vervaardiging van metalen constructiewerken. De onderneming werd gedagvaard, de curator is Ben De Groof. De bv Caelus Health, Raadsherenstraat in Turnhout, tekende voor speur- en ontwikkelingswerk op natuurwetenschappelijk gebied. De handdoek werd in de ring gegooid, de curator is Michiel Roets.

Horeca

De horeca bleef ook deze week niet gespaard. In Dessel in de cv Mol-Ski, een café aan de Nieuwedijk failliet op bekentenis, de curator is Eef Stessens. De bv Bistro VE was een eetgelegenheid op de Postelsebaan in Retie. Meester Veerle Verhaegen rond deze faling op eigen aangifte af. Rihame Catalsakal, Worteldorp in Wortel (Hoogstraten), baatte een voedingswinkel uit. De boeken werden neergelegd, de curator is Mark Bruurs.

Accessoires

De bv Xhaust, Nijverheidsstraat in Balen, was een detailhandel in onderdelen en accessoires voor motoren. Het gaat om een vonnis op bekentenis, de curator is deze zaak is Christophe Geukens. De laatste in de rij is Johnny Coolegem. Deze man baatte aan de Oostmalsesteenweg in Rijkevorsel een winkel uit met airsoftmateriaal en allerlei toebehoren. De onderneming werd gedagvaard. De curator is Wim Nysmans.