Voor Bjornies wordt het de derde vestiging. “Na Kontich, waar we inmiddels ons vijfde seizoen ingaan, en een schitterend eerste jaar in Boom, zet Bjornies nu de stap naar de stad”, glundert de zaakvoerder Björn Boudin.
Lees ook: Bjornies opent in voorjaar 2024 tweede ijssalon in Boom
Zijn verhaal begon in maart 2021 aan de Mechelsesteenweg in Kontich. Bjornies, waar je een ijsje kunt halen of kunt smullen op het terras voor de deur, bleek meteen een schot in de roos. Geïnspireerd door dat succes opende Bjornies vorig jaar een tweede vestiging op de Grote Markt in Boom.

In Antwerpen neemt Bjornies zijn intrek in het voormalige pand van Milad Ice Cream in de Kloosterstraat 120, dat eind vorig jaar de deuren sloot. “We zijn enorm blij met deze locatie”, zegt de zaakvoerder.
Het Zuidpark ligt op amper twee minuten wandelen, wat deze plek ideaal maakt om te genieten van een verfrissend ijsje
Björn Boudin, zaakvoerder
“Bjornies blijft trouw aan zijn succesformule: huisbereid Italiaans ijs, gemaakt met de beste ingrediënten.” Antwerpenaren kunnen vanaf 5 april elke dag tussen 13 en 22 uur langskomen. “We hebben een uitgebreid assortiment van meer dan twintig smaken ijs en sorbets. We hebben ook wisselende smaken voor vegan ijs, suikervrije vanille en lactosevrij ijs.”